Oferta

reklama na portalu i w gazecie

Portal mamNewsa.pl działa od 2009 roku i w tym czasie stał się jednym z głównych źródeł informacji o regionie, docierając codziennie do tysięcy użytkowników m.in. z Andrychowa, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Suchej Beskidzkiej czy Kęt, a także do pozostałych miejscowości powiatów wadowickiego, suskiego i oświęcimskiego. Nic dziwnego, to na mamNewsa.pl często podajemy ważne informacje jako pierwsi.

Z tego też powodu portal mamNewsa.pl to skuteczne miejsce na reklamę. Nasza propozycja reklamowa jest bardzo atrakcyjna. Stosunkowo tanim kosztem można dotrzeć do tysięcy odbiorców.

Od 2013 roku wydajemy także bezpłatną gazetę informacyjno-reklamową mamNewsa.pl. Gazeta ukazuje się w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Jest bezpłatna, co gwarantuje dotarcie do szerokiego grona odbiorców w Andrychowie, Kętach czy w Wadowicach, gdzie jest dystrybuowana.

projektowanie graficzne

Nasze studio graficzne oferuje szeroki zakres usług związany z identyfikacją wizualną firm, poligrafią oraz e-marketingiem.

Oferujemy profesjonalne i świeże projekty poligraficzne, m.in.: ulotek, plakatów, banerów, broszur, logo. Projektujemy grafiki internetowe: banery statyczne i animowane - pod kampanie AdWords, Facebook czy na lokalne portale internetowe.

A gdy trzeba zacząć od podstaw - przychodzimy z pomocą projektując logo. Zapraszamy na zapoznania się z naszym portfolio.